Szampony do rzęs sztucznych

Sztuczne rzęsy pozwalają podkreślić naturalne piękno oczu, wydobywając z nich jeszcze większą, hipnotyzującą głębię. Przedłużenie będzie świetnym pomysłem, gdy szykujemy się do wyjątkowego wydarzenia, imprezy okolicznościowej czy konferencji biznesowej, na której chcemy oczarować wszystkich zgromadzonych. Zarazem coraz więcej Pań decyduje się utrwalać ten zabieg, aby efekty towarzyszyły im na co dzień. Decydując się na zabieg przedłużania czy zagęszczania linii rzęs, musimy pamiętać, że o trwałości przedłużenia i higienie, tak ważnej w przypadku zabiegów estetycznych w okolicach oczu, decyduje odpowiednia pielęgnacja rzęs. Świetnym rozwiązaniem będzie inwestycja w profesjonalny szampon do mycia sztucznych rzęs wykorzystywany w pielęgnacji gabinetowej, który nie powoduje podrażnień, a co najważniejsze – nie rozpuszcza kleju, na którym trzymają się doczepione włoski. W sklepie internetowym Premium Lashes znajdziesz ogromny wybór akcesoriów do stylizacji rzęs i brwi, a także sprawdzonych i polecanych przez specjalistów kosmetyków do rzęs sztucznych, które możesz polecić klientkom swojego salonu lub obdarować je próbkami naszych kosmetyków.

Co do mycia rzęs sztucznych? – zadbaj o higienę i odpowiednią pielęgnację

Coraz więcej Pań, odwiedzając profesjonalne salony kosmetyczne, decyduje się na przedłużenie lub zagęszczenie linii rzęs, co pozwala na osiągnięcie piorunującego efektu. I w tym przypadku utrzymanie efektów zabiegu wymaga wyboru odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji, które jednocześnie pozwolą nam zadbać o higienę skóry powiek i oka, nie powodując podrażnień i reakcji alergicznych. Na rynku znajdziemy wiele preparatów do pielęgnacji sztucznych rzęs. Świetnym wyborem będzie szampon, który umożliwi oczyszczenie oraz odtłuszczenie nowych wachlarzy.

Szampon do rzęs – jaki produkt wybrać?

Jeżeli mamy tendencję do reakcji alergicznych na kosmetyki do demakijażu, warto postawić na szampon dostosowany do wrażliwych oczu, a także odpowiedni do każdego rodzaju skóry. W przypadku pielęgnacji okolic oczu liczy się także komfort użytkowania, a zatem – wygodna aplikacja. Tę zapewni szampon do rzęs w formie pianki.

Szampony do mycia sztucznych rzęs – sprawdź ich właściwości

Oferta sklepu internetowego Premium Lashes kierowana jest zarówno do klientek indywidualnych, jak i salonów kosmetycznych, które stawiają na sprawdzone kosmetyki do pielęgnacji i akcesoria od renomowanych producentów. O jakości każdego produktu decyduje jego skład. Szampony i pianki do mycia rzęs sztucznych zawierające naturalną betainę pomogą zadbać o odpowiednią pielęgnację i nawilżenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 + 11 =